Иудаизм

וידאו 020.1                                           24.02.16

(הפתרון הטכני לבעיה של הטרור הפלסטיני בישראל (מכתב פתוח, טקסט באתר

בערך 5 חודשים מחבלים פלסטינים כמעט היומי שוחטים את היהודים, והיהודים ככל האפשר יורים בהם על המקום.

מר היקר הנשיא של ישראל מביע תנחומיו למשפחות הקורבנות. ואתה היקר אדוני ראש הממשלה של ישראל, מציעה להתאזר בסבלנות!?

מה אתה חושב, היקר אדוני ראש הממשלה, כמה צריך עוד להרוג את היהודים מידי הפלסטינים לפני לעצור את הגל הזה של טרור?

אז אולי כדאי לחכות עוד 6 מיליון נרצחו יהודים? יחס היהודים שנטבחו לפלסטינים נורה למוות כמו 1 עד 3. לכן, אם לקבל תנאים שהיהודים בישראל כ -6 מיליון, הפלסטינים צריך להיות בערך 18 מיליון, וזה לא ממש בהתאם לנתונים דמוגרפיים הנוכחי. משמעות הדבר היא כי בכל תרחיש של אירועים, השלטון וסוכנויות ההגנה כנראה יישארו שלמות.

וזה כמעט כמו בת יענה - ראש בחול שלם, וכי יהיה תחת, הוא לא כל כך חשוב.

מדינת ישראל מאז הקמתה היא במצב מלחמה. העובדה הזו לא מפורסמת, ומעט ידועה לכל האוכלוסייה, אבל זוהי המציאות. לכן ,אם לשים בצד כל מרוץ העכברים הזה עם דמוקרטיה, בכל רגע על ידי הצו של שר הביטחון או ראש הממשלה יכול לקיים חקיקה זמנית, אשר יפעלו על בסיס קבוע במצב חירום.

לגבי הטרור הפלסטיני, ומעל לכל, זה צריך להיות מובן כי צריך להילחם לא נגד טרוריסט ספציפי או תאי טרור, אבל נגד מוטיבציה של טרור. הנה שורש כל רע.

על פי מוטיבציה הזו, תאר שוב ושוב בקוראן, כל מעונה לאחר מותו יבוא לגן העדן. כי כל מוסלמי אדוק חי בעולם הזה בעיקר למען לקבל גמול בגן העדן. לכן מחבלים פלסטינים שמחים מאוד ללכת בדרך של הג'יהאד צבאי ולמות, כדי להיכנס לתוך גן העדן המוסלמי איפה בנות שחורת עין ושדי מלא.

לכן, יש צורך, ראשית, כדי לסגור להם את ההזדמנות להיכנס לגן העדן. ושנית, הורים של מחבלים  צריכים להיות אחראים במעשי ילדם. מפני שאם בן או בת שאינו מכבדים את הורים או גורמים להם בעיות בחיים הוא חטא גדול מאוד באיסלם.

בנוסף, מחבלים פלסטינים, הניצולים לאחר הפיגוע וישבים בבתי הכלא בישראל, הם מקבלים הרבה כבוד בקרב האוכלוסייה הפלסטינית, הם מקבלים מענקים כספיים מהרשות הפלסטינית ומחכים לישועה במהלך חילופי הבאה של אסירים. ומחבלים מתים הופכים לסמל לעקוב אחריהם. וקברות שלהם הופך לאתר עלייה לרגל.

לכן, יש צורך להקל על עבודה של הכלא הישראליים ולחסל מקומות לעבודה זרה של פלסטינים.

לכן על מנת לעצור את הטרור הפלסטיני בישראל, על פי צו של שר הביטחון או ראש הממשלה, לבצע את הפעולות הבאות:

 1. יש צורך לתת הגדרה מדויקת מיהו טרוריסט. מחבל הוא אדם, ללא קשר לגיל, שלוקח בידיים את הנשק או סכין, חומרי נפץ והתקנים, בקבוקי תבערה, אבנים וחפצים אחרים לצורך להרוג אנשים או לגרום להם נזק חמור, וכמו כן גם אדם למי ימצאו את כל הפריטים הרשומים לעיל;
 2. מחבלים במהלך פיגוע צריכים להיהרג.
 3. יש צורך לבסס את עונש מוות למחבלים ניצולי התאבדות ולפוטנציאליים טרוריסטים שנעצרו על ידי המשטרה וכוחות הביטחון, ללא קשר לגיל של טרוריסטים. עונש מוות של מחבל או מחבלת חייבת להתבצע בתוך 7 ימים לאחר פיגוע. עונש מוות של מחבל או מחבלת פוטנציאלים - בתוך 14 ימים לאחר מעצרם;
 4. יש צורך לסרס את המחבלים ההרוגים וגם המחבלים חיים לפני הוצאה לעונש מוות. כי המוסלמי מסורס לא יכול להיכנס לגן העדן.
 5. יש צורך לבצע עונש מוות למחבלים על ידי הפלת ממגדל 20 מטר, כי השניות האחרונות בחיים הם היו באותו זמן לחזרה בתשובה;
 6. יש צורך לשרוף את הגופות של מחבלים, והאפר משרפה לתת לתוך הביוב. מוסלמי או מוסלמית, שנשרפו לאחר המוות, לא יכולים להיכנס לגן העדן. דרך המוות ואת גורלם של שרידי גוף מחבלים לא נותנים את אפשרות ליצור סמל לאחרים לעקוב ואת מקום קבורתם של עלייה לרגל;
 7. יש צורך לשלוח את ההורים של מחבלים לישוב מיוחד סוג נסגר  במדבר הנגב לעבודות כפייה לתקופה של 20 שנים;
 8. יש צורך לפרסם את הוראות צו זה בשפות עברית, ערבית ורוסית, ולהביא לידיעת מכלל האוכלוסייה במדינה.

בעקבות פרסום הצו ותחילת יישומה בחיי הטרור הפלסטיני בישראל יחדל, כי יחדל מוטיבציה של טרור.

הסבר:

 1. על פי התורה כל סוג של ענישה פלילית נדרש, קודם כל, כדי לתיקון את הנשמתה. ישנם סוגי הפשעים שבהם התיקון של הנשמה הוא אפשרי על ידי ענישה פלילית בעולם הזה. ויש פשעים שבהם התיקון של הנשמה הוא אפשרי רק על ידי מוות, כי הנשמה הזו כבר עברה "קו אדום". רצח וניסיון מכוון לרצוח אדם ייענשו על ידי מוות. העדר עונש מוות במדינה מוביל מחלות נפש רציניות בקהילה;
 2. על פי תורה, הבחור ייענש מגיל 20, וילדה מהרגע שבו היא נעשית אישה. לכן, כאשר ילדים עושים רצח בכוונה  של אדם או מתכוונים לעשות זאת, כך נראה, שאת עונש המוות צריך להיות כפוף להוריהם האחראים למעשיהם. אבל בתורה כתוב (דברים כד.טז): לֹא יוּמְתוּ אָבוֹת עַל בָּנִים וּבָנִים לֹא יוּמְתוּ עַל אָבוֹת אִישׁ בְּחֶטְאוֹ יוּמָתוּ. אז במקרה של רצח בכוונה או ניסיון לרצח דווקא הילדים כפופים לעונש המוות;
 3. על פי התורה אסור לסרס את האיש והבהמה, משום שהוא מפר אפשרות לבצע חוקי ה' בעולם הזה. עם זאת, בתורה אין איסור  לסרס  גופה של מת, או פושע, הורשע על עונש מוות. שכן בשני המקרים, לא תהיה להם הזדמנות להגשים את מצוות ה';
 4. על פי התורה, הצורה הנפוצה ביותר של עונש מוות - היא סקילה. רבנן בזמן בית המקדש השני החליטו, כי סוג של מוות הזה יכול להיות מוחלף על ידי הפלת עבריין ממגדל;
 5. על פי התורה, הצורה החמורה ביותר של עונש מוות - היא שרפה. בתורה יש רק שני סוגים של פשע שבו פושעים כפופים לשרפה. בת איש כהן שזנתה חייבת לשריפה. והאיש אשר לקח אישה ובתה, כל שלושה לשריפה. יתר על כן, עבריין נשרף בחיים עד הסוף, כמה עולה על המזבח. כי זהו אחד מהניסויים של אברהם, כאשר ה' ציווה לו לעלות את בנו יצחק לעולה על המזבח. לפיכך ההליך של שריפת הגופה מותר על פי התורה כמדד החמור ביותר של ענישה. באשר לקבורת אפר מן השרפה, ה' אמר לאדם הראשון (בראשית ג.יט): ... כִּי עָפָר אַתָּה וְאֶל עָפָר תָּשׁוּב. לכן כאשר האפר חזר לארץ זהו תואם באופן מלא את הוראות התורה;
 6. התורה אסרה על ביצוע עוון אבות לילדים, וילדים עוון אבות (לעיל ס. 2). וכאן אנחנו מדברים על העונש של עונש המוות. עם זאת, כל סוג של עונש אחר אין איסור בתורה. לכן נטיות פליליות של ילדים - זהו חוסר ישיר של חינוך. לכן ההורים של מחבלים חייבים להיות אחראים ממש על הנטייה של ילדיהם לרצוח אנשים.

לפיכך, כאמור לעיל, בעקבות פרסום הצו ותחילת יישומה בחיי הטרור הפלסטיני בישראל יחדל, כי יחדל מוטיבציה של טרור.

עם זאת, אין זה אומר כי הבעיה של העם הפלסטיני בארץ הקודש תיפתר.

לא מזמן אני נסעתי בירושלים במונית עם נהג  פלסטיני. אנו דיברנו ודיברנו על הטרור. והוא אמר לי: "אם אתה לוקח כלב שומר בחצר, לשים אותו על שרשרת ואינו נותן לו מזון ומשקה. אז אחרי כמה זמן הוא הופך להיות טורף והוא יכול לקרוע את המארח. זהו המצב הקיים היום "- כך סיים הגותו נהג  פלסטיני.

כמובן, הנושא הפלסטיני הוא הרבה יותר מורכב מאשר בדוגמה לעיל עם כלב רעב על שרשרת. אף על פי כן, הפתרון לבעיה הזו ניתן למצוא. עם זאת, לחפש אותו צריך במזרח, ולא במערב.

מודל היורו האמריקאי של דמוקרטיה ליהודים ופלסטינים אינם מתאים. וזה הראה באופן משכנע "אביב הערבי", אשר למעשה הרס את העולם הדמוקרטי כולו במזרח התיכון. מדינת ישראל עם בלגן גדול מפני הרבה המפלגות שלה - זוהי דוגמה מרהיבה של הדמוקרטיה האירופית, שהביא עד כדי אבסורד. כי בהנהגת הממשלה משתתפים עברייני מין, עברייני פלילים, פרשני טלוויזיה ורדיו, ח"כים שאין להם אפילו תעודת בגרות וסתם ליצני קרקס.

יתר על כן, האוכלוסייה היא מאוד אוהבת הגנבים, מושחתים, עם הארץ וליצני קרקס שלה. בשמחה רבה נותנת להם את הצביעה על הקרנבל הדמוקרטיה הישראלית ,שנקראת בחירות. במצב של בלגן ובלבול כללי, רק ראשי היהודים ב"ה מסוגלים להחזיק את ספינת המדינה לצוף. כל זה קורה במצב המלחמה כללי, ולקראת המלחמה הבאה.

עם זאת, הן של אנשים, יהודים ופלסטינים, נולדו במזרח, ולשני העמים שנגזר עליהם לחיות יחד בארץ הקודש בשלום. לכן, אתה צריך להסתכל על היציבות של מדינות במזרח עם טופס סמכותי של הממשלה כגון סין, רוסיה, איראן, ערב הסעודית, קטאר. טופס סמכותי של הממשלה - הוא העתיד של העולם. מאז ההעברה החדשה של אנשי מזרח היא בהכרח מובילה את העולם לצורה הזו של הממשלה בכל מקום בגוף. הקמת צורת סמכותי של הממשלה בארץ הקודש היה לפתור את כל הבעיות, כולל הבעיה הפלסטינית.

היום בעולם המוסלמי משתוללת מלחמה על גבולות ארץ הקודש. גורלו של העולם של מחר על פי רוב תלוי במצב בארץ הקודש. על כן אי אפשר להיות כמו יען. היום הרבה מאוד תלוי בראש של המדינה בארץ הקודש. לכן אתה צריך להיות חכם, חזק ואמץ, כמה היה יוסף סטאלין, המנהיג המדיני הגדול ביותר של המאה ה -20, הודות לסיוע הפוליטי והצבאי שלו מדינת ישראל קמה.

זהו מכתב פתוח פורסם  בשני עמודים של ראש ממשלת ישראל בפייסבוק - ברוסית ובעברית.

 

 

 

Мезузу в авторском исполннии

можно заказать на почте сайта